Barman na wesele

Barman na wesele Poznań

...

Barman na wesele Poznań – zapraszamy na relacje wesela Agnieszki i Regipa.

W święta wielkanocne mieliśmy przyjemność współpracować z Agencją EVENT DECOR – “No Worries-storries” podczas organizacji ślubu Polsko-Tureckiego – Agnieszki i Ragipa. Dziewczyny z “No Worries-Stories” pokazały swój talent artystyczny.

Nasz bar mobilny idealnie wpasował się w charakter imprezy oraz styl lokalu.

Pogoda nad jeziorem Kierskim, rodem z Tureckiej Antalyi sprawiła, że jeziorny klimat natchnął gości do zabawy, do białego rana. Powitalne welcome drinki, luźne rozmowy na tarasie oraz świeże koktajle dopełniły całości. Nad upamiętnieniem chwil na fotografiach piecze sprawowała Marta Kowalska.

Parze Młodej zależało na bardzo dyskretnym i kameralnym charakterze wesela. Zamiast powitalnej lampki szampana, przygotowaliśmy delikatnie, wytrawne welcome drinki z żurawiną i borówkami amerykańskim. W miejscu oczepin, pojawił się szampan, życzenia i grupowy toast.

Barmani na wesele z Pimp My Bar

Nasi Barmani serwowali koktajle na świeżych owocach oraz świeże short drinki typu sour. Przygotowaliśmy specjalną kartę drinków składającą się głównie z koktajli na ginie i rumie, w połączeniu z infuzowanymi syropami z rozmarynu, trawy cytrynowej oraz zielonej herbaty.

Cieszymy się, że polskie wesela zmierzają w dobrym kierunku!!!

“Jestem dumna, że w Polsce zmienia się sposób myślenia o organizacji ślubu. Zmienia się nasz styl. Mamy świetny gust, potrafimy czerpać z najlepszych wzorców, zachowując jednocześnie indywidualizm i dostosowując marzenia do budżetu i realnych możliwości”  Karolina Waltz – Bridell

 

 

 

 

 

Podziel się!

Galeria zdjęć

Sprawdź naszą ofertę