Czy w przypadku wyboru 2 barmanów do obsługi wesela, pokaz będzie wykonywany przez dwie osoby czy przez jedną?

Pokaz Barmański w powyższym przypadku będzie wykonywany przez jedną osobą. Aczkolwiek mamy również Pokazy w Tandemie wykonywane przez dwóch barmanów. Cena Pokazu w Tandemie to dwukrotność ceny pokazu solo.

Jak długo trwa Pokaz Barmański na weselu?

Pokaz Barmański na weselu trwa 10 min w rytm muzyki do której trenujemy wiele lat. Całość z rozstawieniem interakcją z publicznością to czas około 20 min.

Czy oprócz pokazu barmańskiego przewidujecie jakieś atrakcje, konkursy dla gości?

Podczas pokazu barmańskiego zapewniamy interakcję z publicznością. Na potrzeby organizatora jesteśmy w stanie przygotować odpowiedni konkurs. Może przybrać charakter: szkoleniowy, zręcznościowy, oraz humorystyczny.

Czy pokaz barmański jest z użyciem pirotechniki?

Tak każdy pokaz barmański kończy krótka zabawa z płomieniami, polegająca na żonglowaniu płonącymi butelkami, zakończona efektownym zionięciem/pluciem ogniem.

 

Czy robicie pokazy barmańskie na terenie całej Polski?

Tak, wykonujemy nasze pokazy barmańskie w różnych miejscach na terenie całego kraju.

Czy robicie pokazy barmańskie przy specjalnym barze?

Pokazy barmańskie wykonujemy przy specjalnym barze mobilnym, idealnym do tego typu przedsięwzięcia.

Czy dajecie jakieś rabaty na pokaz barmański?

Za polubienie naszego Fan Page na www.facebook.com/pimpmybaragency każdy nowy klient otrzymuje 5% rabatu. Dodatkowo jeśli skorzystacie Państwo z oferty obsługi barmańskiej – pokaz barmański jest tańszy.

Co to jest flair?

Flair  jest to nowatorska sztuka obsługi gości przez barmana. Polega na przyrządzaniu koktajli utrakcyjnione o efektowne ewolucje różnymi przyrządami barmańskimi od butelek, szklanek, shakerów po serwetki, rurki i wszelkiego rodzaju przyrządy barmańskie, w rytm odpowiednio dobranej muzyki. Dyscyplina ta dzieli się na working flair i exhibition flair. Jeden i drugi styl jest wykonywany podczas pokazu barmańskiego.

Kto będzie wykonawcą pokazu barmańskiego?

Wykonawcą pokazu barmańskiego będzie Tomasz Malinowski, reprezentant kraju podczas zawodów barmańskich w stylu flair. ZOBACZ VIDEO oraz Prywatną stronę Naszego reprezentanta.

Co to jest pokaz barmański w stylu flair?

Pokaz barmański w stylu flair to kilku minutowe show, które uatrakcyjni każde przyjęcie. Wykonywane jest przez reprezentantów naszego kraju, uczestniczących w konkursach zagranicznych w stylu flair. Podczas pokazu zostają przyżądzone koktajle dla gości.