Degustacja rumu i whisky

Degustacja whisky

...

 

Degustacja Whisky  – to coś więcej niż zwykłe spotkania.. życie po degustacji dzielimy na to, bez whisky

i to z nią…

W życiu doświadczonego barmana przychodzi taki moment, w którym stwierdza, że pragnie podzielić się dotychczas zdobytą wiedzą z innymi, wtajemniczając ich do niezwykłego świata, z jakim na co dzień obcuje…

Tak narodził się pomysł na poszerzenie naszej oferty o nowy, doskonały sposób odkrywania alkoholowego oblicza … a raczej jego wielu odsłon

i to często zaskakujących!

Zespół Pimp my Bar zaprasza do specjalnej oferty degustacyjnej wszystkich tych, którzy przyjemne łączą z pożytecznym, poszerzając swoje horyzonty do nieznanych wcześniej granic.

W ramach oferty Degustacja Whisky:

  • Przybliżymy Państwu tematykę związaną z whisky, procesami jej produkcji, historiami i tradycjami tego trunku oraz nowinkami branżowymi.
  • Podzielimy się wspomnieniami z naszych podróży, wizyt w destylarniach; opowiemy o festiwalach whisky i spotkaniach z master distillerami.
  • Nauczymy w jaki sposób degustować „złoty trunek” by wydobyć jego maksymalny smak i aromat.
  • Pokażemy, jak bogaty i różnorodny jest świat whisky. Nasze spotkania uświadomią Państwu, że granice jej produkcji, czy celebracji sięgają do najdalszych krańców Ziemi i z każdym rokiem zaskakują coraz bardziej.

Proponujemy dwa formaty spotkań:

Prelekcja umożliwia przeprowadzenie przez nasz zespół tematycznego wykładu połączonego z pokazem i degustacją oraz opcjonalnie z dyskusją, konkursem, itp. Przeznaczona będzie zatem do grona osób, chcących w sposób zorganizowany spędzić określony czas.

Prelekcje prowadzone są wg pewnych schematów i mogą dotyczyć np.:

  • Regionów Szkocji i różnorodności whisky ze względu na położenie w kraju.
  • Regionów świata i różnorodności whisky ze względu na klimat, szerokość geograficzną i wykorzystywany surowiec.

Są to jednak propozycje. Tematykę dopasowujemy do celu spotkania, poziomu wiedzy uczestników, oraz wybranej whisky do degustacji.

 

Degustacje otwarte sprawdzą się, jako dodatkowa atrakcja na większych spotkaniach, np. firmowych. Przez cały czas trwania imprezy głównej, przy stworzonym przez nas stanowisku, uczestnicy mogą korzystać z porad barmana, dowiedzieć się ciekawych informacji o degustowanych trunkach i rozkoszować się ich smakiem.

Ilość osób uczestniczących w degustacjach, długość trwania degustacji

oraz miejsce spotkania to kwestie indywidualne, których istotę omawiamy

i dopasowujemy do potrzeb Klienta.

Jedyny warunek odbycia spotkań to ukończone 18-ście lat każdego

z uczestników :-)  Inne ograniczenia dla nas nie istnieją!

Dołożymy wszelkich starań, żeby whisky stała się dla Państwa bardziej dostępna, zrozumiała i zachęcała do dalszego poznania.

Pamiętając, jak niezwykle ważny jest sposób przekazywania informacji, oświadczamy wszem i wobec, że dla nas whisky to nie tylko produkt! To pasja, sposób na życie, świat, w którym przenikają się różne smaki, aromaty i historie. To tradycja, którą pragniemy pielęgnować i dzielić się nią możliwie wszędzie.

Dlatego spotkania z nami zapewnią Państwu wyjątkowe doznania, rzetelną wiedzę, niepowtarzalną atmosferę i chęć samorozwoju!

Nie czekaj ani chwili dłużej ZAPYTAJ O OFERTĘ

Podziel się!

Galeria zdjęć

Nasza oferta