barmani na wesele

O nas

...

Nowoczesna, mobilna i efektywna obsługa barmańska imprez – wykonywana przez profesjonalistów z międzynarodowym doświadczeniem uzyskanym w Indiach oraz na Wyspach Kanaryjskich

Niewiele firm może poszczycić się naszym doświadczaniem. Jesteśmy specjalistami i profesjonalnymi barmanami, którzy bazując na doświadczeniach m. In. z Indii, Wysp Kanaryjskich zapragnęli włożyć pasję i swoje umiejętności we własną firmę. Postanowiliśmy stworzyć coś swojego i unikalnego na skalę całego kraju.
Tak powstał pomysł na Pimp My Bar!

Barmani na wesele – Poznań, Warszawa jak również cała Polska

Szczycimy się unikalną propozycją dla młodych par organizujących przyjęcia ślubne. Zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską do ostatniego gościa oraz niesamowity pokaz barmański : „Flair show”.
Robimy Duże Wrażenie… a potem dodajemy parasolkę :-)

Nasi klienci, i partnerzy branżowi potwierdzają nasz profesjonalizm, umieszczając w gronie czołowych agencji  „bar consultingowych” w Polsce.

Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia.  Zobacz nasze referencje!

Sprawdzimy się przy kompleksowej zmianie Państwa baru/restauracji na wyróżniający się biznes w okolicy! Specjalizujemy się w pozytywnym zaskakiwaniu naszych klientów efektami, o których nawet nie marzyli! Pimp My Bar Consulting.

Przekonaj się jak pracujemy!

Do zadań, które przed nami postawisz podchodzimy wybitnie osobiście oraz z pomysłem.
 Pracujemy z profesjonalistami, tworzymy profesjonalistów i nigdy nie zatrzymujemy się w pół drogi.

Barmaństwo to nie tylko nasza pasja – to styl i filozofia życia!

Podziel się!

Galeria zdjęć

Zobacz również

Nasza oferta